Kids


Türkiye’nin Tek Güvenlik Sertifikalı
Çocuk Networkü

Milyonlarca Çocuk, Markanız İle Etkileşime Geçsin!

Kids networkünde yer alan uygulamalar içerisindeki SDK sayesinde marka mesajınızı çocuklara ulaştırıyoruz. Günümüzde, dijital ekosistemin önemli bir payını çocuklar oluşturmakta ve çocukların elektronik cihaz kullanım oranları da yıldan yıla yükseliş göstermektedir. Bu doğrultuda, çocuklara ulaştırılmak istenen reklamlarda başarı elde etmek için doğru hedefleme kilit rol oynamaktadır. Çocuklara yönelik geliştirilen güvenli programatik teknolojisi sayesinde, başarılı bir hedefleme ve gösterim ile doğru hedef kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.

Programattik Reklam Platformu
Real Time Bidding


Network

Kids networkünde verdiğiniz reklamlar “machine learning (makine öğrenmesi)” teknolojisi sayesinde yaş, cinsiyet, ilgi alanı ve içerik analizine göre doğru çocuk kitlesine ulaşır.

Coppa Sertifikası

Coppa (Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası), 13 yaş altındaki çocukların gizliliğini korumak için oluşturulmuş bir yasadır. Kids networkü %100 Coppa’ya uyumludur. Kids ile marka mesajınız çocuklara temiz ve güvenli bir ortamda ulaşsın.

Hedeflemeler

Kids networkünde uygulamanın içeriğine göre cinsiyet ve yaş aralığı hedefleyebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Kids networkünde KPI’ınız doğrultusunda video, banner kampanyalarının yanında önerilen içerik, marka giydirmesi gibi özel projeler de gerçekleştirebilirsiniz.

ads