Places

Programattik Places

Places, mobil cihaz kullanıcıları ve mekanlar arasında bağlantı kurarak dijital pazarlamacıların daha doğru bir segmente reklam gösterimi yapmasını sağlar.

Hakkında

Programattik Places olarak kişilerin çalıştığı yerler, ziyaret ettiği mekanlar, sosyalleştiği alanlar, yemek yediği restoranlar, alışveriş yaptığı avm’ler gibi lokasyon bilgilerinin onların zevkleri, yaşam tarzları, ilgi alanları noktalarında çok doğru bilgiler içeridiğini düşünüyoruz.

Programattik Places

Nasıl Çalışır?

Places, zaman içerisinde insanlar ve lokasyonlar arasındaki ilişkileri tanımlarken, geo-indexed 3rd party datalarıyla bu ilişkileri zenginleştiriyor.

Places ile yaşam, çalışma ve sosyalleşme alanları cihaz ve lokasyon bazlı gruplanıp ardından gerçek hayattaki karşılıkları ile isimlendiriliyor. Örneğin; mesai saatleri içerisinde Maslak’ta sinyal veren cihaz grupları X, Y plazasında sinyal verenlere kadar kırılabiliyor.

Üst gelir segmenti, beyaz yaka, öğrenciler, alışverişseverler, kahve tutkunları, sık seyahat edenler, otellerde konaklayanlar, teknoloji takipçileri, festivallere gidenler, fast food tüketenler, güneyde tatil yapanlar gibi segmentler ve çok daha fazlası Places ile reklamverenlerin hizmetine sunuluyor.

Programattik PlacesProgramattik Places
3. Aşama

Geo-indexed tüketici datası ve bu lokasyondaki cihazları ilişkilendir.

Programattik PlacesProgramattik Places
2. Aşama

Zamanla cihazların yaşadığı, çalıştığı ve ziyaret ettiği lokasyonlarlailişkilerini anlamlandır.

Programattik Places
1. Aşama

Mobil cihazların internete bağlandığı lokasyonları gözlemle.

Programattik Places

Daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ads